Skip to main content

بسیاری از ما به دنبال یک سایت دانلود طرح لایه باز هستیم که طرح‌های مختلفی را به راحتی در اختیار ما قرار دهد. در حال حاضر، سایت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند که در این متن قصد داریم به برخی از آن‌ها اشاره داشته باشیم.
اگر در این زمینه کنجکاو هستید،‌ توصیه می‌‌کنیم که ادامه متن را به هیچ وجه از دست ندهید.

اگر به دنبال موکاپ‌های لایه باز هستید، ما در مطلب سایت موکاپ رایگان یه معرفی بهترین‌ها در این زمینه پرداختیم.

فهرست مطالب

اولین سایت دانلود طرح لایه باز ؛ Freepik

Freepik یک سایت طرح لایه باز است. در واقع این سایت طرح‌های لایه باز خود را به شکل رایگان و پولی در اختیارتان قرار می‌دهد.
شما می‌توانید طرح‌های لایه باز پولی این سایت را از ربات هشتگیار دانلود کنید. برای دانلود از Freepik باید هزینه مشخصی را پرداخت کنید.

این ربات به شما اجازه خواهد داد تا به صورت مستقیم هزینه مربوط به این طرح‌ها را بدون نیاز به داشتن مستر کارت، ویزا کارت و… پرداخت کنید.

سایت دانلود طرح لایه باز

دومین سایت لایه باز ؛ Envato Element

Envato Elements به شما اجازه می‌دهد تا به سراغ طرح‌های موجود در این سایت بروید و آن‌ها را دانلود کنید. از این سایت به عنوان بهترین سایت دانلود طرح لایه باز یاد می‌کنند. با استفاده کردن از این سایت لایه باز به طرح‌های گوناگونی دسترسی خواهید داشت.

این سایت طرح لایه باز پولی است و به همین جهت باید از ربات هشتگیار برای خرید اکانت Envato Elements کمک بگیرید. شما می‌توانید یک طرح رایگان را از این سایت به کمک هشتگیار دانلود کنید.

بهترین سایت دانلود طرح لایه باز

Shutterstock

وقتی که صحبت از معرفی سایت دانلود فایل لایه باز می‌شود، نمی‌توان اشاره‌ای به Shutterstock نکرد.
این سایت در بین سایت های دانلود فایل لایه باز رایگان قرار نمی‌گیرد، زیرا برای بهره‌گیری از کلیه امکانات آن باید هزینه مشخصی را به ازای هر طرح لایه باز پرداخت کنید ربات هشتگیار این کار را برای شما آسان کرده است.

ربات دانلود از شاتر استوک هشتگیار با داشتن امکانات خارق‌العاده این امکان را به شما می‌دهد تا حتی از این سایت معروف نیز استفاده کنید.

سایت لایه باز shutterstock

Designer Mill

Designer Mill برای دانلود فایل لایه باز است که برای سال‌های متمادی در این زمینه فعالیت می‌کند. طرح‌های رایگان و پولی مختلفی دارد که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

البته، همان‌طور که قبلاً گفته شد عموماً طرح‌ها یا فایل‌های رایگان چنین سایت‌هایی به فایل‌های پولی گزینه‌های اول لیست ما نمی‌رسند و بهتر است با کمک هشتگیار از همان سایت‌های ابتدایی کمک بگیرید.

سایت طرح لایه باز

Adobe Stock

Adobe Stock به شما اجازه می‌دهد تا به برخی از جذاب‌ترین فایل‌های لایه باز جهان دسترسی داشته باشید. ادوبی استوک فایل‌های بسیار حرفه‌ای و خاصی دارد که عملاً امکان یافتن آن‌ها در سایر وب‌سایت‌ها وجود نخواهد داشت.

در معرفی سایت خرید فایل لایه باز ادوبی استوک باید به این نکته اشاره کنیم که ربات هشتگیار امکان دانلود از Adobe Stock فراهم کرده است. شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه اندک به کلیه فایل‌های لایه باز ادوبی استوک دسترسی داشته باشید..

سایت های دانلود فایل لایه باز

iStockPhoto

iStockphoto یکی از بهترین و بزرگترین سایت های فایل لایه باز است. به همین علت به انتخاب اول بسیاری گرافیست‌ها تبدیل شده است.

دانلود از istock به شکل مستقیم آن هم با کارت‌های اعتباری داخلی به هیچ وجه امکان پذیر نیست. به همین جهت باید به فکر راه‌های دیگری جهت استفاده از این سایت دانلود فایل لایه باز باشید.

این ربات به صورت مستقیم فایل لایه باز مدنظر شما را از ای استوک فوتو دریافت کرده و آن را به شکل اورجینال در اختیارتان قرار می‌دهد.

سایت های دانلود طرح لایه باز

Vecteezy

Vecteezy مورد دیگری است که باید حتماً در مورد آن سخن بگوییم. به طور کلی می‌توان بیان کرد که از بین سایت های دانلود فایل لایه باز موجود، این سایت نیز کاربران زیادی را به سمت خود جلب کرده است.این مورد یک سایت دانلود فایل لایه باز رایگان نیز محسوب می‌شود که می‌‌توانید از آن برای انواع طرح‌های گرافیکی خود استفاده کنید.

همانند سایر سایت های دانلود طرح لایه باز، با ربات هشتگیار نیز به شکل ساده‌ای می‌توانید تمام فایل‌های سایت Vecteezy را دریافت نمایید.

سایت دانلود لوگو های لایه باز

Freeimage

اگر به دنبال یک سایت دانلود طرح لایه باز رایگان هستید، می‌‌توانید از خدمات Freeimage استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که رایگان بودن تنها مربوط به چندین فایل خاص از این سایت است و کل فایل‌های موجود در آن را در بر نمی‌گیرد.

سایت دانلود فایل لایه باز فتوشاپ

Creativefabrica

سایت دانلود فایل لایه باز فتوشاپ Creative Fabrica گزینه دیگری است که باید حتماً از آن یاد کنیم. با استفاده از این سایت دانلود طرح های لایه باز طرح‌هایی در اختیار شما قرار می‌گیرند که واقعاً یکتا و خاص هستند. به منظور دانلود از این سایت نیاز به یک اکانت پولی دارید.

از آنجا که تهیه اکانت‌‌های پولی برای ما ایرانیان امکان‌پذیر نیست، هشتگیار به کمک شما آمده است تا بتوانید حتی طرح‌های خاص این سایت را نیز به راحتی دانلود کنید.

سایت دانلود فایل لایه باز

Freebiesbug

Freebiesbug دانلود فایل لایه باز رایگان نیز می‌تواند تا حتی نیازهای کلی شما را به عنوان یک طراح گرافیک برطرف کند. به دلیل رایگان بودن عملاً نباید انتظار کیفیت‌ بسیار بالایی را داشته باشید و بهتر است از سایت‌های پیشین کمک بگیرید.

سایت دانلود طرح لایه باز رایگان

سخن پایانی

انتخاب کردن یک سایت دانلود طرح لایه باز برای ما ایرانی‌ها به علت وجود تحریم های مختلف بین‌المللی کار ساده‌ای نیست، اما با بهره‌گیری از ربات هشتگیار می‌توانید از بهترین مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم به راحتی لایه مدنظر خود را دانلود کنید.

هزینه انجام این کار بسیار به صرفه‌تر نسبت به خرید اکانت جداگانه برای سایت‌های مذکور است که خود یک نقطه مثبت به شمار می‌رود.

پاسخ دهید