کشیدگی ردیف و محتوا
جستجو

فوتیج از آن مواردی است که بسیاری از ما به آن نیاز داریم. امروزه انبوهی از سایت های دانلود فوتیج در اینترنت وجود دارند که به کمک آن‌ها می‌توانید به فوتیج‌های مختلفی در رابطه با موارد گوناگون دسترسی داشته باشید. این سایت‌ها اغلب به شکل پولی فعالیت می‌کنند و برای تهیه هر یک از فوتیج‌های مربوطه باید هزینه خاصی را پرداخت کنیم.

در ادامه متن قصد داریم به معرفی انواع مختلف سایت دانلود فوتیج رایگان و پولی بپردازیم. اگر قصد دارید بهترین سایت‌‌های فعال در این زمینه و همچنین نحوه دانلود فوتیج‌های موجود در آن‌ها را شناسایی کنید، با ما همراه بمانید.

فهرست مطالب

Envato Element

Envato Elements یکی دیگر از سایت‌های پولی در لیست سایت دانلود فوتیج مدنظر ما است. سایت مذکور نیز همانند سایت شاتر استوک تصاویر بسیار باکیفیتی را در اختیار کاربران خود قرار داده است و به همین دلیل توانسته نظر کاربران حرفه‌ای و مبتدی را جلب کند.

شما می‌توانید یک فایل پولی این این وب‌سایت را به شکل دانلود رایگان از Envato  با ربات هشتگیار انجام بدید و خودتان شاهد کیفیت بی‌نظیر فوتیج‌های ارائه شده توسط آن باشید. این سایت قطعاً باید یکی از اولویت‌های اصلی شما در این حوزه باشد.

سایت های دانلود فوتیج

Freepik

Freepik سایت دانلود فوتیج رایگان است. در این سایت انواع فوتیج، فایل‌های گرافیکی و … را می‌توانید به صورت رایگان دانلود کنید. در حال حاضر فایل‌های این سایت در قالب فریمیوم ارائه می‌شود که شما برای دانلود فایل‌های پولی باید اکانت را داشته باشید.
با توجه به تحریم‌ها، کاربران ایرانی امکان دانلود از این سایت رو ندارند ما در سایت هشتگیار رباتی طراحی کردیم که شما به صورت مستقیم و به صرف هزینه کم از این سایت خرید کنید.

سایت دانلود فوتیج فیلم

Shutterstock

Shutterstock یک سایت فوتیج در اینترنت است که به شکل پولی فعالیت می‌کند. این سایت از سابقه خوبی برخوردار است و به همین دلیل تصاویر بسیار زیادی در آن یافت می‌شود.
این تصاویر به دلیل کیفیت عالی خود شناخته شده‌‌اند و کاربران حرفه‌ای همواره از آن‌ها بهره می‌برند. این سایت می‌تواند نیازهای کلی شما را در حوزه دانلود تصاویر و فوتیج استوک به طور کامل برطرف کند، اما نباید فراموش کنید که استفاده از فوتیج‌های آن نیازمند پرداخت یک هزینه مشخص است.
با ربات هشتگیار به صورت مستقیم و آنی در ۱ دقیقه خرید از شاتر استوک رو انجام بدید.

بهترین سایت ها برای دانلود فوتیج

Storyblocks

اگر به دنبال یک سایت دانلود فوتیج کروماکی هستید،‌ سایت Storyblocks می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. سایت دانلود فوتیج فیلم با عرضه فوتیج‌های کمیاب، اما کاربردی بخش خاصی از کاربران را در نظر گرفته است و نیازهای چنین کاربرانی را برطرف خواهد کرد.
فوتیج‌ها این سایت نیز به شکل حرفه‌ای ثبت شده‌اند و می‌‌توان از آن‌ها برای امور گوناگونی بهره برد. البته باید به این نکته اشاره کنیم که استوری بلاکس نیز یک سایت پولی است که باید برای آن هزینه کنید.

 به دلیل تحریم‌ها کاربران ایرانی امکان خرید مستقیم از این سایت رو ندارند، با توجه به این مشکل ما در هشتگیار رباتی طراحی کردیم که به صورت مستقیم خرید از این سایت رو انجام بدید.

بهترین سایت دانلود فوتیج

Videvo

سایت دانلود فوتیج رایگان Videvo یکی دیگر از مواردی است که باید به آن اشاره کنیم. این سایت اگرچه چندان شناخته شده نیست، اما می‌تواند برای افرادی که تنها به دنبال یک سری فوتیج‌های بسیار ویژه هستند، مناسب باشد.

سایت دانلود فوتیج رایگان

Motion Array

سایت خارجی دانلود فوتیج Motion Array در سال‌های اخیر نظر اکثر کاربران را به خود جلب کرده و توانسته خود را به عنوان یک سایت دانلود فوتیج خام معتبر معرفی کند. این سایت به علت داشتن تصاویر کاملاً جذابی که به با دقت بالایی تهیه شد‌ه‌اند در بین کاربران به شهرت رسید.

فوتیج‌های ارائه شده در این سایت رایگان نیستند و برای دانلود کردن آن‌ها نیاز به پراخت یک مبلغ خاص یا تهیه اشتراک وجود دارد. با ربات هشتگیار با صرف هزینه کم دانلود از موشن اری را انجام بدید.

سایت دانلود فوتیج

Alamy

در ادامه معرفی انواع سایت های دانلود فوتیج باید از سایت Alamy یاد کرد. این سایت نیز علاوه بر فوتیج‌،‌ در حوزه ارائه تصاویر استوک فعالیت می‌کند. این سایت برای دانلود فوتیج‌های ساده و اختصاصی گزینه خوبی است و نباید از آن چشم‌پوشی کرد.
خرید از این سایت را می‌توانید به صورت مستقیم و آنی در ۳۰ ثانیه با ربات هشتگیار انجام بدید.

معرفی سایت دانلود فوتیج رایگان

Pixabay

گزینه بعدی در لیست سایت های خارجی دانلود فوتیج، سایت Pixabay است. احتمالاً حداقل یکبار از تصاویر استوک این سایت استفاده کرده‌اید. فوتیج‌های ارائه شده در این سایت تنوع چندان زیادی ندارند و برای استفاده از گزینه‌های حرفه‌ای‌تر باید هزینه کنید.

سایت های خارجی دانلود فوتیج

Pond 5

در پایان معرفی سایت های دانلود فوتیج به سایت pond 5 می‌رسیم. اگر قصد دارید فوتیج‌های نسبتاً عمومی و با کیفیت متوسطی دریافت کنید،‌ این سایت به کارتان می‌آید.

سایت دانلود ویدیو فوتیج

سخن پایانی

سایت های دانلود فوتیج انواع مختلفی دارند و هر یک از آن‌ها دارای تصاویر اختصاصی خود هستند. این شما هستید که باید با توجه به نیاز خود یک سایت دانلود ویدیو فوتیج مناسب را انتخاب کنید. اگرچه بسیاری از این سایت‌ها به شکل پولی هستند و مستقیماً نمی‌‌توان فوتیج مدنظر را از آن‌ها خریداری کرد، اما هشتگیار در کنار شماست تا این مشکل مهم را به طور کامل حل کنید.

ربات هشتگیار بهترین ربات موجود برای دانلود تصاویر و فوتیج به شکل قانونی است. شما کاربران گرامی می‌توانید با پرداخت یک هزینه بسیار مناسب، به تصاویر و فوتیج موردنیاز دسترسی داشته باشید و از آن‌ها برای انجام امور مدنظر خود کمک بگیرید. بنابراین، اگر قصد دارید فوتیج دلخواه خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست بیاورید، هشتگیار را از یاد نبرید.

سوالات متداول

بهترین سایت برای دانلود فوتیج چیه؟

از نظرما Envato Elements هم از نظر تنوع و هم از نظر قیمت بهترین سایت دانلود فوتیج است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

بستن