Skip to main content

دانلود رایگان از سایت Freepik فری پیک
- فقط با 2000 تومان

دانلود کاملا خودکاردانلود آنی دانلود میلیون ها فایل در 24 ساعت شبانه روز

تو کمتر از 5 دقیقه میخوایم بهتون بگیم چطور میتونید با 1,500 تومن، هر فایلی رو که خواستید از Freepik دانلود کنید.

اما قبلش باید یک چیز رو براتون روشن کنیم، شاید فیلم و نرم افزار رایگان بتونید توی اینترنت دانلود کنید اما هیچوقت فایل های پرمیوم فری پیک رو نمیتونید به صورت رایگان دانلود کنید، Freepik بیش از 18 میلیون فایل داره ! پس اگر جایی صحبت از دانلود نامحدود از فری پیک زده شد بدونید حرف گمراه کننده ای بیش نیست.

چیزایی که قراره در موردشون صحبت کنیم رو می تونید پایین ببینید:

  • دانلود رایگان از فری پیک – که واقعیت نداره و کامل در موردش صحبت می کنیم
  • بهتون یاد میدیم چطور با 1,500 تومن فایل تون رو به صورت آنی و خودکار از فری پیک دانلود کنید
  • و کمی هم بهتون در مورد Freepik اطلاعات میدیم

اگه میخواید واقعا بدونید فری پیک چی هست و چه کارهای خفنی می تونید باهاش کنید خرید اکانت فری پیک رو ببینید، اینجا کامل توضیح دادیم که سرویس هشتگیار چه قابلیت هایی داره و چرا از بقیه بهتره. حتما حتما بخونید

اگر هم بیشتر میخواستید در مورد شرکت Freepik بدونید فری پیک چیست رو مطالعه کنید، بیشتر در مورد سایت های زیرمجموعه Freepik صحبت کردیم.

دانلود رایگان از فری پیک Freepik

دانلود رایگان فایل های پریمیوم فری پیک غیرممکنه، هرگز سایتی پیدا نمی کنید که فایل های پولی سایت فری پیک رو رایگان دانلود کنید. اما می توانید با قیمیتی بسیار کم و فقط با 1,500 تومان فایل های خودتون رو از Freepik دانود کنید. نحوه این کار رو در ادامه بهتون میگیم.

سایت Freepik بیش از 18 میلیون فایل داره که به 3 دسته بندی تقسیم میشن:

  • 5,399,000 وکتور پرمیوم (Premium Vector)
  • 13,762,000 تصویر پرمیوم داره (Premium Stock Photos)
  • 611,000 فایل لایه باز پرمیوم داره (Premium PSD)

که با ربات دانلود از Freepik هشتگیار میتونید مثل آب خوردن و زیر یک دقیقه فایل تون رو دانلود کنید.

سایت فری پیک، یکی از بزرگترین و بهترین منابع برای دانلود فایل های گرافیکی هستش که خیلی کار شما رو راحت میکنه و میتونید به طراحی های فوق العاده ای دسترسی داشته باشید.

آموزش دانلود رایگان از فری پیک Freepik

همونطور که در بخش قبلی گفتیم دانلود رایگان فایل های پولی سایت فری پیک امکان پذیر نیست، اما در این بخش به شما آموزش میدیم که چطور با 1,500 تومان فایل های پریمیوم فری پیک خودتون رو دانلود کنید.

1- ثبت نام

ابتدا باید در ربات تلگرام هشتگیار به نام HashtagyarBot ثبت نام کنید. کافیه توی تلگرام Hashtagyarbot رو جستجو کنید. و بعد روی دکمه Start بزنید.

2- خرید اعتبار

سپس از ربات دانلود از فری پیک هشتگیار، اعتبار بخرید. برای این کارابتدا روی دکمه خرید شارژ بزنید و بعدش بسته مورد نظرتون رو انتخاب کنید. و روی لینک درپگاه پرداخت بزنید. پس از پرداخت به ربات برگردید و روی دکمه بررسی پرداخت بزنید.

3- ارسال لینک

روی دکمه دانلود بزنید و بعدش Freepik رو انتخاب کنید.حالا کافی است لینک فایل مورد نظر خود را برای ربات بفرستید.

4- دریافت لینک دانلود

ربات در کمتر از یک دقیقه لینک دانلود را برای شما می فرستد. به همین سادگی می توانید فایل های خود را از فری پیک دانلود کنید.

حالا دیگه نیازی نیست به دنبال روش دانلود رایگان از سایت Freepik باشید و در کمترین زمان ممکن میتونید فایل های خودتون رو دانلود کنید.

برای دیدن آموزش جامع به همراه ویدئو روی دکمه زیر کلیک کنید:

آموزش دانلود از فری پیک

فری پیک رایگان - شاید راهی باشد !

دانلود رایگان از فری پیک امکان پذیر نیست، هیچ چیزی که برای اون وقت صرف شده باشد و پولی باشه به صورت رایگان ارائه نخواهد شد، حداقل در این زمینه.

به جای اینکه وقت خودتون رو صرف جستجو برای دانلود رایگان از سایت freepik کنید و به دنبال آموزش ها و روش هایی باشید که بتوانید به صورت رایگان از Freepik دانلود کنید، وقت تون رو برای کارهای مهمترتون استفاده کنید.

چون هیچ راهی برای دانلود رایگان از سایت Freepik نیست. می توانید امتحان کنید و کل اینترنت را زیر و رو کنید، همون کاری که ما انجام دادیم اما چیزی پیدا نکردیم.

پس به ما اعتماد کنید و از دانلود فایل های تان با ربات دانلود از فری پیک هشتگیار لذت ببرید.