Skip to main content

بسیاری از طراحان گرافیک برای صرفه جویی در زمان، به سراغ سایت های وکتور آماده می‌روند. سایت‌های بسیار بزرگی در زمینه دانلود وکتور وجود داره، که هر گرافیستی باید این سایت‌ها را بشناسد.
ما در این مقاله سعی داریم، به معرفی بهترین سایت های وکتور رایگان بپردازیم. وقت زیادی روصرف کردیم که به بهترین سایت دانلود وکتور دسترسی داشته باشید.
در بین این سایت‌ها، سایت تصاویر وکتور فری پیک، شاتر استوک و وکتور استوک به دلیل داشتن انواع وکتور رایگان، از استقبال خوبی برخوردار هستند.

بخاطر تحریم های کشور، دانلود فایل‌های پولی این سایت‌ها برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست. اگر قصد دانلود یک فایل پولی از این سایت ها رو داشتید، نیازی نیست هزینه زیادی رو انجام بدید.

هشتگیار سرویس ربات تلگرامی طراحی کرده که می‌توانید به بیش از ۲۰ سایت برتر گرافیکی مستقیم دسترسی داشته باشید. با یکبار شارژ در ربات تلگرام هشتگیار به تمامی سرویس‌ها دسترسی همیشگی خواهید داشت و اعتبارتان هرگز منقضی نمی‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

فهرست مطالب

چند سایت شگفت انگیز دانلود وکتور از نظر ما

آشنایی با این ۴ سایت، یعنی دسترسی به بیش از ۵۰ میلیون انواع وکتور!
در ابتدا به معرفی بهترین‌ها در زمینه ارائه وکتور پرداختیم. ما مطمئن هستیم که نتیجه دلخواه‌تون رو از این سایت‌ها می‌گیرید.

 Freepik

Freepik یکی از بهترین سایت های دانلود وکتور رایگان است که با داشتن ۸ میلیون انواع وکتور، یک منبع بسیار بزرگ برای دانلود وکتور با فرمت AI ،EPS و… برای کسانی که در زمینه تولید محتوا و گرافیک کار میکنن هستش.
روش دانلود وکتور رایگان از فری پیک به این نحوه هست که شما با ایجاد یک حساب کاربری، روزانه ۱۰ فایل رایگان  رو می‌تونید دانلود کنید.
با توجه به تحریم‌های کاربران ایرانی، امکان خرید فایل‌های پریمیوم این سایت وجود ندارد. با ربات هشتگیار در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز فقط با تومان از فری پیک دانلود کنید.

سایت دانلود وکتور

Vectorstock

Vectorstockبهترین سایت دانلود وکتور است که به صورت تخصصی در زمینه ارائه وکتور فعالیت می‌کنه. این سایت، این امکان رو به شما میده از بین ۱ میلیون  وکتور آماده، فایل مورد نظرتون رو به صورت رایگان دانلود کنید. این سایت جامع وکتور، در زمینه دانلود رایگان وکتور برای فتوشاپ خیلی بکارتون میاد.
با توجه به تحریم‌های کاربران ایرانی، امکان خرید فایل‌های پریمیوم این سایت وجود ندارد. با ربات هشتگیار در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز فقط با ۳۵.۹۰۰ تومان از وکتور استوک دانلود کنید.

سایت وکتور

Shutterstock

از شیر مرغ تا جون ادمیزاد!
سایت جامع وکتور یا شایدم بزرگترین، همه‌ چیز رو تو Shutterstock میتونی پیدا کنی. هر چیزی از منابع گرافیکی رو که انتظار داری از شاتر استوک می‌تونی دانلود کنی.
با توجه به تحریم‌های کاربران ایرانی، امکان خرید فایل‌های پریمیوم این سایت وجود ندارد. با ربات هشتگیار در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز فقط با تومان  خرید از شاتر استوک رو انجام بدید.

سایت وکتور رایگان

Adobestock

Adobe stock یکی از شناخته‌ترین و بهترین سایت های دانلود رایگان وکتور است. با داشتن میلیون‌ها فایل گرافیکی، یکی از سایت‌های محبوب در زمینه دانلود رایگان وکتور ایلستریتورهستش.
روش دانلود وکتور از ادوب استوک به  این صورته که شما با ایجاد یک حساب کاربری به بیش از۸۰۰,۰۰۰ فایل وکتور رایگان این سایت دسترسی دارید.
با توجه به تحریم‌های کاربران ایرانی، امکان خرید فایل‌های پریمیوم این سایت وجود ندارد. با ربات هشتگیار در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز فقط با تومان از دانلود ادوبی استوک کنید.

بهترین سایت دانلود وکتور رایگان

 چند سایت دانلود وکتور رایگان دیگر

Pixabay

سایت دانلود رایگان وکتور Pixabay ، یک موتور جستجو مثل ترب خودمونه که اجناس مختلف رو از سایت های دیگه برامون نمایش میده، اینم همینجور میره وکتو‌رهای سایت‌های مختلف رو جمع میکنه و به صورت رایگان در اختیار شما قرار میده و شما به دانلود عکس با کیفیت وکتور دسترسی دارید.
بیش از ۱۲۰,۰۰۰  طرح رایگان این امکان رو به شما میده، که دانلود انواع وکتور برای فتوشاپ رو در اختیار داشته باشید.

بهترین سایت های دانلود وکتور رایگان

Vecteezy

بزرگترین جامعه اشتراک تصاویر رایگان وکتور، این چیزیه که خودشون میگن!
Vectzeey با داشتن بیش از  ۲۰۰,۰۰۰ هزار وکتور رایگان، به یکی از بزرگترین سایت های دانلود وکتور رایگان تبدیل شده است.
با توجه به تحریم‌های کاربران ایرانی، امکان خرید فایل‌های پریمیوم این سایت وجود ندارد. با ربات هشتگیار در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز فقط با ۶.۹۰۰ تومان از وکتیزی  دانلود کنید.

سایت جامع وکتور

Freevector

دنیایی از هنر وکتور رایگان در دستان شما!
Free vector یک سایت وکتور با موضوع بندی مختلف، که همه چیز رو درون خودش داره. بهترین سایت دانلود وکتور رایگان ، لوگو و ایکون، شما با ورود به این سایت، به تمام این منابع دسترسی دارید.

سایت دانلود رایگان وکتور

Pngtree

Pngtree سایت دانلود عکس و وکتور است. این سایت با داشتن ۲,۴۰۰,۰۰۰ منبع گرافیکی، به یکی از بزرگترین بسترها برای  دانلود انواع وکتور برای فتوشاپ  تبدیل شده است.
طریقه دانلود وکتور از این سایت، به این نحوه که باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. روزانه اجازه دانلود دو فایل رو به صورت رایگان دارید.
با توجه به تحریم‌های کاربران ایرانی، امکان خرید فایل‌های پریمیوم این سایت وجود ندارد. با ربات هشتگیار در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز فقط با ۶.۵۰۰ تومان  دانلود از سایت PNGTree رو انجام بدید.

سایت دانلود وکتور رایگان

Vector4free

Vector4free سایت وکتور رایگان خارجی است که به منابع محدودی در این سایت  دسترسی دارید.
دراین سایت می‌تونید دانلود انواع وکتور برای فتوشاپ رو در اختیار داشته باشید. بهترین وکتور ها رو شاید نتونید پیدا کنید اما کارتون رو راه می‌ندازه.

سایت های دانلود وکتور

Vector portal

سایت دانلود وکتور آماده Vector portal ، یکی از قدیمی‌ترین سایت‌ها است که  در زمینه دانلود رایگان وکتور فعالیت می‌کنه.

سایت های دانلود وکتور رایگان

All free download

بهترین سایت انواع وکتور که به صورت رایگان می‌تونید منابع گرافیکی این سایت رو دانلود کنید.
دانلود رایگان وکتور لایه باز فتوشاپ ، All free download رو به یک سایت کار راه بنداز تبدیل کرده است.

دانلود رایگان وکتور ایلوستریتور

جمع بندی بهترین سایت های دانلود وکتور رایگان

ما در این مقاله سعی کردیم بهترین سایت های دانلود وکتور رایگان رو معرفی کنیم.

فری پیک به عنوان یک کمپانی بزرگ بهترین گزینه از نظر اقتصادی و تنوع هستش.

  • دارای دسته بندی های مختلف
  • بیش از ۸ میلیون انواع وکتور
  • دانلود مقرون به صرفه فایل‌های پریمیوم

بخاطر تحریم های کشور، دانلود فایل‌های پولی این سایت‌ها برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست. اگر قصد دانلود یک فایل پولی از این سایت ها رو داشتید، نیازی نیست هزینه زیادی رو انجام بدید.

هشتگیار سرویس ربات تلگرامی طراحی کرده که می‌توانید به بیش از ۲۰ سایت برتر گرافیکی مستقیم دسترسی داشته باشید. با یکبار شارژ در ربات تلگرام هشتگیار به تمامی سرویس‌ها دسترسی همیشگی خواهید داشت و اعتبارتان هرگز منقضی نمی‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سوالات متداول

بهترین سایت‌های دانلود وکتور کدوما هستن؟

Freepik, vectorstock و  shutterstock از بهترین سایت های دانلود وکتور هستند.

به چه نحوی میتونم فایل‌های پریمیوم این سایت‌ها رو دانلود کنم؟

هشتگیار یک ربات تلگرامی طراحی کرده که در صورتی که نیاز به فایل‌های پولی این سایت‌ها داشتید، به صورت آنی و خودکار دانلودتون رو انجام بدین.

پاسخ دهید