کشیدگی ردیف و محتوا
جستجو

پیدا کردن عکس با کیفیت کار سختی نیست! اگر با بهترین سایت های دانلود عکس رایگان آشنایی داشته باشید. کسانی که با این سایت‌ها آشنایی ندارند محدود به تصاویر گوگل هستند، که شاید به نتیجه دلخواه خودشون نرسند .
ما در این مطلب به معرفی بهترین وب سایت های دانلود عکس با کیفیت بالا پرداختیم. قطعا با مراجعه به این سایت‌ها، عکس های باکیفیت خوبی پیدا می‌کنید.

سایت فری پیک یکی از سایت های خارجی دانلود عکس با کیفیت است، که هم از نظر اقتصادی وهم از نظر داشتن بیش از ۵۰ میلیون فایل، به یکی از خوش استقبال‌ترین سایت‌ها تبدیل شده است.(این سایت نیمه اشتراکی هستش)

هشتگیار سرویس ربات تلگرامی طراحی کرده که می‌توانید به بیش از ۲۰ سایت برتر گرافیکی مستقیم دسترسی داشته باشید. با یکبار شارژ در ربات تلگرام هشتگیار به تمامی سرویس‌ها دسترسی همیشگی خواهید داشت و اعتبارتان هرگز منقضی نمی‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

فهرست مطالب

بهترین سایت‌های دانلود عکس با کیفیت از نظر ما

به نظر ما و کاربران ما ، ۷ تا از بهترین سایت های دانلود عکس با کیفیت رو اینجا براتون آوردیم. شما با مقایسه این سایت‌ها می‌تونید ببینید که واقعا با داشتن بیش از ۱ میلیارد عکس با کیفیت، در یک لیگ دیگه‌ای بازی میکنند.

Freepik

هر آنچه شما برای خلق یک پروژه نیاز دارید!
Freepik یک کمپانی بزرگ در زمینه دانلود عکس است. شما به صورت رایگان فقط با ایجاد یک حساب کاربری می‌تونید به میلیون‌ها عکس رایگان دسترسی داشته باشید. این سایت بیش از ۵۰ میلیون فایل دارد که شما به صورت رایگان به تعداد محدودی از این فایل ها دسترسی دارید.

برای دانلود فایل‌های پریمیوم باید اکانت داشته باشید. با ربات هشتگیار بدون نیاز به اکانت، به صورت مستقیم و قانونی دانلود از سایت Freepik رو در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز انجام بدید.

سایت دانلود عکس

Unsplash

Unsplash بهترین سایت دانلود تصاویر رایگان است. اگر به دنبال عکس رایگان در حوزه‌های مختلف هستید، این سایت پیشنهاد ما برای شماست.
با بیش از ۳.۲ میلیون قطعه عکس در این وبسایت‌، عکس‌های فوق‌العاده باکیفیتی را خواهید دید که دانلودشان هم کاری ندارد.

دانلود عکس با کیفیت

Shutterstock

تقریباً هر کسی که با گرافیک یا تولید محتوا اشنایی دارد اسم Shutterstock به گوشش خورده، هر چی رو می‌خواید، می‌تونید از این سایت دانلود کنید. این سایت بیش از ۴۰۰ میلیون تصویر دارد.

برای دانلود باید اکانت داشته باشید، شما با ربات هشتگیار بدون نیاز به اکانت، در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز می‌تونید خرید از Shutterstock رو انجام بدید.

سایت عکس با کیفیت

 Dirbbble

Dirbbble یکی از برترین‌ها، که دارای انواع تصاویر زیبا و شگفت انگیز است. سایت دانلود عکس های باکیفیت که مکانی برای به اشتراک گذاشتن آثار بهترین گرافیست هاست.
این سایت با داشتن میلیون‌ها انواع عکس، به بهترین سایت دانلود تصویر تبدیل شده است.

عکس باکیفیت

Istockphoto

دانلود عکس های زیبا رو با  Istock  تجربه کنید!
یکی دیگر از سایت های خارجی دانلود عکس باکیفیت همین سایت است، که به دلیل داشتن ۲۰۰ میلیون تصویر، محبوبیت بالایی نزد کاربران ما دارد.

با ربات هشتگیار به صورت مستقیم و قانونی می‌تونید بدون نیاز به اکانت، دانلود از Istock رو انجام بدید.

سایت دانلود عکس با کیفیت

Adobestock

Adobe stock آمده تا گرافیست‌ها صرفاً با رجوع به یک مکان، بتوانند همه نیازهای خود رو برطرف کنند.
بهترین سایت دانلود تصاویر با کیفیت نه تنها از نظر ما، بلکه از نظر گرافیست‌ها هم این سایت بهترین است. این سایت متعلق به کمپانی  Adobe هستش، که کمتر کسی رو میشه پیدا کرد که با این کمپانی و محصولاتش برخوردی نداشته باشه.
برای دانلود باید اکانت داشته باشید، با ربات هشتگیار در ۲۴ ساعت شبانه روز و در ۳۰ ثانیه به صورت قانونی و مستقیم دانلود از Adobe Stock رو انجام بدید.

سایت های دانلود عکس

Dreamstime

Dreamstime سایت دانلود عکس است. بیش از ۲۰۰ میلیون تصویر وجود دارد که برای دانلود باید اکانت این سایت رو بخرید.

با هشتگیار بدون نیاز به خرید اکانت، فقط با پرداخت به ازی هر فایل، در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز دانلود از Dreamstime رو انجام بدید.

سایت دانلود عکس منظره

چند تا از بهترین سایت ها برای دانلود عکس های با کیفیت

Pixabay

 Pixabay  یکی از بهترین سایت ها برای دانلود عکس رایگان است. یک موتور جستجو، که بهترین سایت های دانلود عکس رو درون خودش جا داده، یعنی شما با مراجعه به این سایت می‌تونید به برترین سایت های دانلود عکس دسترسی داشته باشید.

بهترین سایت دانلود عکس با کیفیت رایگان

Depositphotos

Depositphotos با  داشتن  بیش از ۲۵۰ میلیون عکس باکیفیت به انتخاب اول بسیاری از تولید کننده‌های محتوا، گرافیست‌ها و هر کسی که محتوای بی نظیرنیاز دارد، تبدیل شده است.

برای دانلود از این سایت باید اکانت بخرید، با هشتگیار بدون نیاز به خرید اکانت در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز از این سایت دانلود از Depositphoto کنید.

بهترین سایت دانلود عکس استوک

Vecteezy

بزرگترین جامعه اشتراک تصاویر رایگان، این چیزیه که خودشون میگن.
Vecteezy یک سایت برای دانلود عکس با کیفیت بالا است، شما با مراجعه به این سایت دانلود تصویر، به انواع فایل رایگان دسترسی دارید.
در این سایت به بیش از ۱ میلیون فایل رایگان دسترسی دارید.

با ربات هشتگیار در ۳۰ ثاینه و در ۲۴ ساعت شبانه روز دانلود فایل های پریمیوم وکتیزی رو انجام بدید.

بهترین سایت ها برای دانلود عکس رایگان

Pexels

Pexels یک موتور جستجوگر قوی دارد، که پیدا کردن عکس‌های مورد نظر شما را بسیار ساده‌تر می‌کند. بهترین سایت دانلود تصاویر رایگان از نظر بسیاری از کاربران فضای وب است.
یک سایت خارجی دانلود عکس با کیفیت، که می تونید براساس دسته‌بندی‌های مختلف عکس‌ها را دانلود کنید.

بهترین وب سایت های دانلود عکس

Picjumbo

سایت دانلود عکس‌ استوک  Picjumbo، یکی از کلکسیون‌های خوب در دنیای وب است که شامل دسته‌بندی‌های کاملی از انواع عکس‌های باکیفیت و رایگان است.
این سایت یک مخزن پر از عکس های باکیفیت است، شما با مراجعه به این سایت دانلود تصاویر باکیفیت رایگان را در اختیار دارید.

دانلود عکس با کیفیت بالا

Rawpixel

سایت دانلود تصویر Rawpixel ، بر روی ارائه انواع عکس باکیفیت مناسب برای ساخت موکاپ تمرکز داره. با ورود به این سایت، به یک سایت عکس با کیفیت به صورت رایگان دسترسی دارید.

برای دانلود از این سایت باید اکانت بخرید، با هشتگیار بدون نیاز به خرید اکانت در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز از این سایت دانلود کنید.

بهترین سایت دانلود عکس

Burst

اگر طراح، کارآفرین، توسعه دهنده یا بلاگر هستین، Burst یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست. این وب سایت دانلود تصویر، با این ادعا که ما برای این دسته از مشاغل منبع کاملی هستیم به وجود اومده است.

بهترین سایت های دانلود عکس

CreativeFabrica

CreativeFabrica یک سایت دانلود عکس فانتزی است. این سایت در آمستردام، یکی از الهام بخش‌ترین شهرهای جهان ساخته شده است. طبق گفته خودشون: ما بهترین ابزار ممکن را برای بهبود خلاقیت و بهره وری شما آورده‌ایم.

برای دانلود از این سایت باید اکانت بخرید، با هشتگیار بدون نیاز به خرید اکانت در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز از این سایت دانلود کنید.

سایت برای دانلود عکس با کیفیت بالا

چند سایت عکس با کیفیت بر اساس موضوع

Filter

ساید دانلود عکس انیمه

Freepik

Freepik یک سایت بزرگ دیگر است که در ابتدای مطلب به معرفی اون پرداختیم. شما می‌تونید عکس های انیمه رو از این سایت دانلود کنید.

برای دانلود فایل‌های پریمیوم باید اکانت داشته باشید. با ربات هشتگیاربدون نیاز به اکانت، به صورت مستقیم و قانونی دانلود از فری پیک رو در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز انجام بدید.

سایت عکس انیمه

Pixabay

Pixabay  یکی از بهترین سایت ها برای دانلود عکس انیمه به صورت رایگان است.

سایت های دانلود رایگان عکس با کیفیت

سایت دانلود عکس لباس

در این قسمت به معرفی ۳ سایت دانلود تصویر پرداختیم، با شناخت این ۴ سایت، به بیش از ۱۵ میلیون عکس لباس دسترسی دارید.

Shutterstock

در Shutterstock به بیش از ۸ میلیون عکس لباس دسترسی دارید.

برای دانلود باید اکانت رو بخرید، شما با ربات هشتگیار بدون نیاز به خرید اکانت، در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز می‌تونید خرید از شاتر استوک رو انجام بدید.

سایت های خارجی برای دانلود عکس با کیفیت

Adobestock

در Adobestock به بیش از ۶.۵ میلیون عکس لباس دسترسی دارید.
برای دانلود باید اکانت داشته باشید، با ربات هشتگیار در ۲۴ ساعت شبانه روز و در ۳۰ ثانیه به صورت قانونی و مستقیم دانلود از ادوب استوک رو انجام بدید.

سایت هایی برای دانلود عکس با کیفیت بالا

Dremestime

در Dreamstime به بیش از ۲.۵ میلیون عکس لباس دسترسی دارید.

با هشتگیار بدون نیاز به خرید اکانت، فقط با پرداخت به ازی هر فایل، در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز دانلود از دریمز تایم رو انجام بدید.

معرفی بهترین سایت دانلود عکس

سایت دانلود عکس طبیعت

Dremestime

Dremestime یک سایت دانلود عکس با کیفیت طبیعت به صورت تخصصی است. با داشتن ۳۵ میلیون عکس طبیعت، نیازی به سایت‌های دیگر ندارید.
اگر به دنبال یک بستر برای دانلود تصاویر منظره هستید، با ورود به دریمزتایم، به یک سایت دانلود عکس منظره دسترسی دارید.
با هشتگیار بدون نیاز به خرید اکانت، فقط با پرداخت به ازای هر فایل، در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز دانلود از دریمز تایم رو انجام بدید.

سایت دانلود عکس منظره

سایت دانلود عکس غذا

Freepik

Freepik یکی از بزرگترین سایت دانلود عکس با کیفیت است. شما  در این سایت به بیش از ۴ میلیون تصویر باکیفیت غذا دسترسی دارید.
برای دانلود فایل‌های پریمیوم باید اکانت داشته باشید. با ربات هشتگیار بدون نیاز به اکانت، به صورت مستقیم و قانونی خرید از فری پیک رو در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز انجام بدید.

سایت دانلود عکس غذا

Foodiesfeed

Foodiesfeed یک سایت تخصصی در زمینه دانلود عکس غذا است. تصاویر خوبی رو می‌تونید از این سایت دریافت کنید.

سایت عکس غذا

سایت دانلود عکس کهکشان

Freepik

Freepik یکی از بزرگترین سایت‌ها در این زمینه است. شما  در این سایت به بیش از ۱۰۰ هزار تصویر باکیفیت کهکشان دسترسی دارید.
برای دانلود فایل‌های پریمیوم باید اکانت داشته باشید. با ربات هشتگیاربدون نیاز به اکانت، به صورت مستقیم و قانونی دانلود از فری پیک رو در ۳۰ ثانیه و در ۲۴ ساعت شبانه روز انجام بدید.

سایت دانلود عکس کهکشان

کلام آخر در معرفی بهترین سایت ها دانلود عکس با کیفیت

در این مطلب به معرفی +۱۵ سایت برتر دانلود عکس با کیفیت و رایگان پرداختیم.
اگر عکس مورد نظرتون رو در این سایت‌ها پیدا نکردید، سری به سایت های دانلود عکس زیر هم بزنید.

Freeimage

Morguefile

Stock vault

سوالات متداول

به چه نحوه‌ای میتونم تصاویر پریمیوم بهترین سایت‌ها رو دانلود کنم؟

هشتگیار ربات تلگرامی طراحی کرده که  شما به صورت آنی و مستقیم بتونید تصاویر پریمیوم بهترین سایت‌ها رو دانلود کنید.

بهترین سایت دانلود تصویر ، چه سایتی هستش؟

فری پیک به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان منابع گرافیکی،  این سایت  هم از نظر اقتصادی وهم از نظر داشتن بیش از ۵۰ میلیون فایل به یکی از خوش استقبال‌ترین سایت‌ها تبدیل شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

بستن