Skip to main content

ما در این مقاله سعی بر معرفی بهترین سایت های دانلود عکس خام داریم.

اگر می‌خواهید ویرایش فایل RAW را یاد بگیرید اما اونقدر مشغول هستین که نمی‌تونید برای عکاسی بیرون برید، سایت های دانلود عکس raw وجود دارند که می‌تونید برخی از تصاویر خام را به صورت رایگان دانلود کنید، تا بتونید بلافاصله شروع به یادگیری کنید.

عکس RAW چیست؟

RAW یک فرمت فایل تصویری است که مقدار قابل توجهی از داده های ثبت شده توسط سنسور دوربین شما را هنگام گرفتن عکس ضبط می کنه.

سایت های دانلود عکس با کیفیتی هم هستند که می‌تونید تصاویر خوبی رو دانلود کنید.

هشتگیار سرویس ربات تلگرامی طراحی کرده که میتوانید از بیش از 20 سایت برتر به صورت مستقیم و آنی فایل ( عکس، ایکون، فوتیج، وکتور و….) دانلود کنید. با یکبار شارژ در ربات تلگرام هشتگیار به تمامی سرویس ها دسترسی همیشگی خواهید داشت و اعتبارتان هرگز منقضی نمی شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

بهترین سایت های دانلود عکس خام از نظر ما

ابتدا به معرفی  چند سایت دانلود عکس خام با کیفیت و رایگان می‌پردازیم. با بررسی هایی که انجام دادیم، اینها بهترین سایت های دانلود عکس خام هستند، که می‌تونید به صورت رایگان ازشون استفاده کنید.

Rawsamples

RAWSamples که یک سایت دانلود عکس خام برای فتوشاپ است، از سال 2007 تا کنون به معتبرترین منبع برای دانلود تصاویر RAW تبدیل شده است. این سایت بهترین گزینه برای کسانی است که در حال یادگیری ویرایش عکس RAW هستند و برای تمرین به دنبال این تصاویر می باشند.

این سایت دانلود عکس خام با کیفیت دارای رابط کاربری بسیار خوبی است که در آن تصاویر بر اساس برند دوربین جمع آوری می‌شوند. بهترین سایت برای دانلود عکس خام که می‌تونید در اختیار داشته باشید، همین سایت است.

بهترین سایت برای دانلود عکس خام

 Signatur Edits

هنگامی که عکاسی را شروع می‌کنید و هنوز یک دوربین حرفه ای ندارید، یادگیری ویرایش تصاویر می تواند کار بسیار سختی باشد.
Signature Edits یک سایت دانلود عکس خام برای فتوشاپ است که  فایل های خام 100% رایگان و قابل اشتراک گذاری را ارائه می‌دهد، شما می‌توانید آن ها را دانلود کرده و ویرایش تصاویر خام را تمرین کنید. چیزی شبیه Unsplash، اما با فایل‌های خام.

بهترین سایت برای دانلود عکس خام

Fixthephoto

Fix The Photo یک شرکت ویرایش عکس حرفه‌ای است که از سال 2013 خدمات فتوشاپ را برای تمام ژانرهای عکاسی دیجیتال ارائه می‌دهد. در این سایت دانلود عکس راو می‌توانید عکس‌های خام را که برای آموزش مهارت‌های روتوش عکس یا سایر اهداف شخصی استفاده می‌کنید، دانلود کنید.
سایت دانلود عکس پرتره، محصول، املاک، کودک، خانواده، جواهرات رو با ورود به این سایت در اختیار دارید.

بهترین سایت برای دانلود عکس خام

Retouching Academy Lab

تنها هدف این سایت دانلود عکس خام برای فتوشاپ کمک به عکاسان و ویرایشگران در یادگیری روتوش و رنگ آمیزی تصاویر است.
Retouching Academy Lab فایل‌های تمرینی رایگان RAW را برای روتوش زیبایی، پرتره و مد ارائه می‌دهد.
می‌توانید تصاویر خام این سایت را دانلود کنید و مهارت های روتوش خود را روی آنها تمرین کنید.

بهترین سایت برای دانلود عکس خام

Unsplash

اگر به دنبال تصاویر خام رایگان هستید سایت دانلود عکس پرتره Unsplash پیشنهاد ما به شماست. این سایت رایگان تصاویر خام خوبی رو در اختیار شما میزاره که می‌تونید به راحتی دانلود و استفاده کنید.
اگر به دنبال عکس های هنری، واقعی، متنوع و جذاب هستید، این سایت دانلود عکس راو باکیفیت یک انتخاب فوق‌العاده است.

بهترین سایت برای دانلود عکس خام

هشتگیار سرویس ربات تلگرامی طراحی کرده که میتوانید از بیش از ۲۰ سایت برتر به صورت مستقیم و آنی فایل ( عکس، ایکون، فوتیج، وکتور و….) دانلود کنید. با یکبار شارژ در ربات تلگرام هشتگیار به تمامی سرویس ها دسترسی همیشگی خواهید داشت و اعتبارتان هرگز منقضی نمی شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سوالات متداول

عکس خام رو از کجا پیدا کنم؟

بعضی موبایل‌ها و دوربین های عکاسی قابلیت عکس گرفتن با فرمت راو رو دارن. اگر این امکانات رو نداشتین، مه بهترین سایت های رایگان دانلود عکس راو رو براتون معرفی کردیم.

آیا سایت برای دانلود عکس خام وجود دارد؟

بله ما 5 تا از بهترین سایت های دانلود عکس خام رو براتون در این مطلب آماده کردیم.

پاسخ دهید