Skip to main content

پیدا کردن عکس های گرافیکی یکی از دشواری‌هایی است که گرافیست‌ها با آن رو به رو هستند. ما در این مطلب به معرفی بهترین سایت های دانلود عکس گرافیکی پرداختیم.
با آشنایی با این سایت های دانلود عکس گرافیکی دیگر دشواری برای پیدا کردن منبع گرافیکی ندارید. این سایت ها منبع کاملی از عکس های گرافیکی مختلفی است که به صورت پولی و رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند.

به دلیل تحریم های ایران شما نمی‌تونید دانلود فایل های پریمیوم این سایت‌ها رو انجام بدید.

هشتگیار سرویس ربات تلگرامی طراحی کرده که می‌توانید به بیش از ۲۰ سایت برتر گرافیکی مستقیم دسترسی داشته باشید. با یکبار شارژ در ربات تلگرام هشتگیار به تمامی سرویس‌ها دسترسی همیشگی خواهید داشت و اعتبارتان هرگز منقضی نمی‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

۳ سایت برتر دانلود عکس های گرافیکی از نظر ما

ما خودمون هر وقت نیاز به تصاویر گرافیکی داشته باشیم به سراغ این سه سایت میریم. شما می‌تونید این سه سایت رو با دیگر سایت‌ها مقایسه کنید، خودتون مشاهده می‌کنید که با داشتن میلیون‌ها طرح جذاب در این سایت‌ها، واقعا انتخاب سختی رو خواهید داشت.

ایده‌های خود رو به واقعیت تبدیل کنید.
سایت دانلود عکس های گرافیکی فری پیک، از برترین‌ها در این زمینه است. کمتر گرافیست، طراح، بلاگر و … هستش که با سایت اشنا نباشه. به دلیل سیستم کاربر پسندانه‌ای که Freepik داره، می‌تونید هر نوع تصویر گرافیکی یا استوک با هر موضوع و تنوعی پیدا کنید.
بهترین سایت دانلود عکس گرافیکی به انتخاب کاربران ما، که در حال حاضر پر مخاطب ترین سرویس ما نیز هستش. این سایت منبع کاملی از عکس های گرافیکی مختلفیه، که به صورت پولی و رایگان در اختیار شما قرار می‌گیره.

بهترین سایت دانلود عکس گرافیکی

Dirbbble یکی از برترین‌ها که دارای انواع تصاویر گرافیکی زیبا و شگفت انگیز است. سایت دانلود عکس های گرافیکی که مکانی برای به اشتراک گذاشتن آثار بهترین گرافیست هاست.

این سایت با داشتن بیش از ۷ میلیون انواع وکتور، به بهترین سایت دانلود عکس گرافیکی تبدیل شده است.شما اگر دنبال ایده برای طراحی خود هستید این سایت یکی از بهترین گزینه ها برای شماست.

بهترین سایت دانلود عکس گرافیکی

Adobe stock آمده تا گرافیست‌ها صرفاً با رجوع به یک مکان، بتونند همه نیازهای خود رو برطرف کنن. بهترین سایت دانلود عکس گرافیکی نه تنها از نظر ما، بلکه از نظر گرافیست‌ها هم این سایت بهترین است.
این سایت متعلق به کمپانی  Adobe هستش، که کمتر کسی رو میشه پیدا کرد که با این کمپانی و محصولاتش برخوردی نداشته باشه.

سایت دانلود عکس های گرافیکی

Pixabay

Pixabay  بهترین سایت دانلود عکس گرافیکی  که می‌تونید به صورت رایگان ازش استفاده کنید. یک موتور جستجوعه که بهترین سایت های دانلود تصاویر گرافیکی  رو درون خودش جا داده، یعنی شما با مراجعه به این سایت می‌تونید به برترین سایت های دانلود تصاویر گرافیکی دسترسی داشته باشید.

عکس گرافیکی

Shutterstock

از شیر مرغ تا جون ادمیزاد!

Shutterstock بزرگترین منبع دانلود عکس، فیلم، صدا که شما می‌تونید در اختیار داشته باشید. بهترین سایت دانلود عکس گرافیکی به انتخاب بهترین گرافیست‌ها، با داشتن بیش از ۱۰۰ میلیون طرح، دردسر انتخاب رو برای شما زیاد میکنه.
این سایت منبع کاملی از عکس های گرافیکی مختلفی است که به صورت پولی و رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند.

سایت عکس گرافیکی

Unsplash

Unsplash بهترین سایت دانلود تصاویر گرافیکی رایگان ، که انتخاب بسیاری از کاربران فضای وب هستش.
اگر به دنبال عکس های هنری، واقعی، متنوع و جذاب هستین، این سایت  دانلود عکس های گرافیکی یک انتخاب فوق‌العاده است.

سایت عکس های گرافیکی

کلام اخر در مطلب بهترین سایت دانلود عکس گرافیکی

در این مطلب به معرفی برترین سایت‌ها در زمینه دانلود تصاویر گرافیکی پرداختیم.

فری پیک یکی از بهترین گزینه‌های دانلود تصاویر گرافیکی هستش که برخی از ویژگی‌های این سایت عبارت‌اند از:

این سایت پیشنهاد ویژه ما به شماست.

هشتگیار سرویس ربات تلگرامی طراحی کرده که میتوانید از بیش از ۲۰ سایت برتر به صورت مستقیم و آنی فایل ( عکس، ایکون، فوتیج، وکتور و….) دانلود کنید. با یکبار شارژ در ربات تلگرام هشتگیار به تمامی سرویس ها دسترسی همیشگی خواهید داشت و اعتبارتان هرگز منقضی نمی شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

بهترین سایت دانلود عکس گرافیکی چیه؟

Freepik  باداشتن میلیون‌ها فایل گرافیکی رایگان، پیشنهاد ما به شماست.

کدام سایت بیشترین عکس های گرافیکی رو داره؟

Adobe stock  بیشترین و بهترین‌ها  رو داره ولی خیلی از منابع رو باید برای دانلود اشتراک پریمیوم داشته باشید. با هشتگیار بدون خرید اشتراک می‌تونید دانلود کنید.

پاسخ دهید