کشیدگی ردیف و محتوا
جستجو

انتخاب لوگوی مناسب یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید برای شناساندن کسب‌وکار خود در نظر داشته باشید. لوگوها بیانگر هویت و ویژگی‌های مجموعه‌ی شما هستند اما همیشه پیدا کردن آرمی مناسب کار آسانی نیست.
در این راستا انواع سایت دانلود لوگو رایگان به شما کمک می‌کند تا لوگویی مناسبِ خدمات و چهارچوب کاری شرکت خود انتخاب کنید یا از آن‌ها ایده بگیرید. در این مقاله به معرفی ۷ سایت پولی و رایگان برای دانلود لوگو می‌پردازیم.

فهرست مطالب

سایت Freepik

سایت Freepik از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین سایت‌های دانلود مجموعه‌های گرافیکی به شمار می‌آید. شما به‌راحتی انواع تصاویر و لوگوها را در هر زمینه‌ی دلخواهی در این سایت پیدا می‌کنید. کافی است از بخش جست‌وجو موضوع مورد نظر خود را تایپ کنید تا گستره‌ای از تصاویر مرتبط با آن را مشاهده کنید.

نکته‌ی مهم در رابطه با دانلود فایل‌های گرافیکی از این سایت این است که کاربران مهمان برای دانلود لوگو محدودیت دارند. بااین‌حال بخش کمی از تصاویر سایت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد اما اغلب تصاویر پس از پرداخت هزینه امکان دانلود خواهند داشت.
به دلیل وجود تحریم‌های کشور، امکان خرید مستقیم از این سایت وجود ندارد اما با کمک ربات دانلود از فری پیک هشتگیار می‌توانید مجموعه‌های پولی این سایت را به شکل مستقیم دانلود کنید.

سایت دانلود لوگو

 سایت Flaticon

 بهترین سایت دانلود لوگو در فهرست ما Flaticon است که این سایت نیز دارای تصاویر گوناگون در موضوعات مختلف است که می‌تواند برای پیدا کردن لوگوی مناسب به شما کمک کند. برای دانلود لوگو از این سایت نیز امکان خرید برای کاربران ایرانی وجود ندارد اما همان‌گونه که پیش از این بیان شد ربات هشتگیار امکان دانلود مجموعه‌های پولی سایت Flaticon را به صورت مستقیم در اختیار شما قرار می‌دهد.

در این سایت دانلود لوگو آماده منبع بی‌شماری از آیکون‌های گوناگون را مشاهده می‌کنید. از این آیکون‌ها می‌توان برای طراحی لوگو یا طراحی پوسترهای تبلیغاتی بهره گرفت. قابلیت جست‌وجو در میان میلیون‌ها آیکون نیز به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر به شکل دلخواه خود دست پیدا کنید و مجموعه‌ای از تصاویر مشابه آن را نیز مشاهده کنید.

سایت دانلود لوگو رایگان

سایت Shutterstock

از دیگر سایت‌های دانلود لوگو می‌توان به Shutterstock اشاره کرد. البته مجموعه‌های گرافیکی این سایت تنها از طریق پرداخت هزینه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد؛ بنابراین امکان رایگان دانلود از این سایت وجود ندارد. بااین‌حال این سایت  جزو بهترین منابع دانلود مجموعه‌های گرافیکی باکیفیت است.

به دلیل تحریم‌ها کاربران ایرانی امکان خرید از این سایت رو ندارند، هشتگیار این امکان رو فراهم کرده خرید از Shutterstock رو به صورت مستقیم انجام بدید.

بهترین سایت دانلود لوگو

سایت Envatoelement

سایت Envatoelements نیز سایت دانلود لوگو رایگان محسوب می‌شود. البته باید گفت که این سایت تنها یکی از زیرمجموعه‌های سایت بزرگ Envato است که به ارائه‌ی ابزارهای گرافیکی متنوع به طراحان می‌پردازد.
با عضویت در این مجموعه و پرداخت شارژ ماهیانه یا سالیانه می‌توانید از خدمات سایت برای دانلود لوگو آن بهره بگیرید و دیگر نیازی به پرداخت برای تک‌تک عناصر نخواهد بود.
با ربات هشتگیار یکه دانلود از Envato رو به صورت رایگان انجام بدید.

بهترین سایت های دانلود لوگو

سایت iStockPhoto

سایت iStockPhoto نیز میزبان هنرمندان مختلفی است تا هنرهای خود را در این سایت برای فروش و ارائه قرار دهند. اگر لوگوی موردنظر خود در سایت‌های قبلی پیدا نکردید بهتر است سری به این سایت بزنید.
البته این سایت دانلود لوگو ارائه نمی‌دهد بلکه برای دانلود تصاویر باید هزینه‌ی آن‌ها را پرداخت کنید. به دلیل تحریم‌ها کاربران ایرانی امکان خرید از این سایت را ندارند، هشتگیار امکانی فراهم کرده که می‌تونید دانلود از iStock رو به صورت مستقیم انجام بدبد.

سایت برای دانلود لوگو

سایت Free logo design

 سایت دانلود لوگو رایگان  Free logo design از بهترین سایت‌های ساخت و طراحی لوگو به شمار می‌آید. این سایت مانند سایت‌های قبلی از تنوع بالایی برخوردار نیست اما به‌راحتی و با کمی وقت گذاشتن می‌توانید با کمک ابزارهای رایگان سایت، لوگوی مناسبی را برای خود طراحی کنید.

سایت خارجی دانلود رایگان لوگو

سایت دانلود لوگوی رایگان Pixelbuddha

آخرین سایت خارجی دانلود رایگان لوگو در این بخش سایت Pixelbuddha  است. در این سایت می‌توانید انواع لوگوها و آرم‌های تجاری را مشاهده کنید و در بین آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین را انتخاب کنید. این فایل‌ها به صورت رایگان دانلود می‌شوند.

سایت دانلود لوگو png

سخن پایانی

طراحی لوگو از صفر می‌تواند کاری هزینه‌بر و زمان‌بر باشد. بهره گرفتن از لوگوهای آماده کار شما را راحت‌تر می‌کند. کسانی که به‌تازگی کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کرده‌اند برای کاهش هزینه‌ها و سرعت بخشیدن به امور خود می‌توانند از لوگوهای رایگانی که در سایت‌های معرفی‌شده عرضه می‌شوند بهره بگیرند تا پس از کسب درآمد لوگوی اختصاصی خود را با توجه به خصوصیات کسب‌وکار خود طراحی کنند.

اگر به دنبال خرید فایل‌های پولی این سایت‌ها را هستید ربات هشتگیار این کار رو برای شما در ۳۰ ثانیه به طور قانونی و مستقیم انجام میدهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

بستن