Skip to main content

آیا به دنبال راهی ساده برای دانلود از شاتر استوک هستید؟ آیا کارت اعتباری بین‌المللی ندارید و می‌خواهید از سایت شاتر استوک خرید کنید؟ نگران نباشید با ربات دانلود از شاتر استوک هشتگیار به راحتی می‌توانید تصاویر مورد نظر خود را دانلود کنید. در این مقاله نحوه کار با ربات تلگرام دانلود از شاتر استوک را برای شما آورده‌ایم. تا انتها همراه ما باشید.

فهرست مطالب

ربات دانلود از شاتر استوک چیست؟

اگر گرافیست هستید و یا آژانس تبلیغاتی دارید حتماً از اهمیت تصاویر باکیفیت مطلع هستید. تصاویر با کیفیت تاثیر به‌سزایی در جذب مخاطبان دارد‌، پس نمی‌توان اهمیت آن را نادیده گرفت. سایت شاتر استوک تصاویر باکیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر تصویر را بدون واترمارک شاتر استوک و با کیفیت اصلی بخواهید باید آن‌ها را از شاتر استوک خریداری کنید. اما چگونه بدون مستر کارت خرید کنیم؟ با کمک ربات تلگرام دانلود از شاتر استوک!

ربات دانلود از شاتر استوک یک ربات تلگرامی است که برای خرید از سایت‌های خارجی می‌توانید از آن استفاده کنید.

آموزش خرید از ربات تلگرام شاتر استوک

ما در سایت هشتگیار برای راحتی خرید شما از شاتر استوک، ربات تلگرام هشتگیار را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای استفاده از این ربات کافی‌ست مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا VPN خود را روشن کنید و وارد ربات تلگرام هشتگیار شوید.
 2. سپس با زدن گزینه ثبت‌ نام یا Start در ربات ثبت نام کنید.
 3. بعد از ثبت نام کیف پول خود را شارژ کنید‌. ( برای شارژ کیف بود به منوی ربات رفته، گزینه شارژ کیف پول را زده و مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کرده و پرداخت را انجام دهید. حال کیف پول شما شارژ شده و به راحتی می‌توانید فایل‌های مورد نظر خود را از شاتر استوک خریداری کنید.)
 4. حال وارد منوی اصلی شده و گزینه “دانلود” را انتخاب کنید.
 5. در این مرحله تمام سایت‌های خارجی که می‌توانید با کمک ربات تلگرام هشتگیار از آن‌ها خرید کنید را مشاهده می‌کنید. در بین آن‌ها شاتر استوک را انتخاب کنید.
 6. سپس لینک فایل مورد نظر خود را وارد کرده تا ربات فایل را از شاتر استوک خریداری کرده و در اختیار شما قرار دهد.

لازم به ذکر است که قیمت خرید هر فایل از شاتر استوک 7,900 است. به همین سادگی می‌توانید تمام فایل‌های مورد نظر خود را از شاتر استوک خریداری کنید.

برای مشاهده فیلم آموزش خرید از ربات هشتگیار روی دکمه زیر کلیک کنید.

آموزش خرید از ربات هشتگیار

مزایای خرید از ربات تلگرام هشتگیار

ربات دانلود از شاتر استوک

خرید به کمک ربات تلگرام هشتگیار مزایای بسیاری دارد که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارزان‌ترین قیمت دانلود فایل از شاتر استوک
 • فرآیند کاملا هوشمند و اتوماتیک دانلود وکتور از شاتر استوک
 • سریع‌ترین در ارسال اتوماتیک فوتیج از شاتر استوک
 • قابلیت استفاده از تمام سرویس‌ها با یکبار خرید!
 • پشتیبانی واقعی و صمیمانه

کلام آخر

شاید یکی از چالش‌هایی که برای پیدا کردن عکس باکیفیت با آن مواجه هستید این است که نمی‌توانید تصاویر خوب و باکیفیت را از سایت‌های خارجی خریداری کنید. باید بگوییم با کمک ربات شاتر استوک شما به راحتی می‌توانید فایل‌های مورد نظر خود را خریداری کنید. در این مقاله نحوه کار با ربات تلگرام دانلود از شاتر استوک را برای شما بیان کردیم.

امیدواریم مطالب این بخش برای شما مفید بوده باشد و به همه سوالات شما در مورد ربات دانلود از شاتر استوک پاسخ داده باشیم. در صورت وجود هر گونه سوال در مورد ربات تلگرام دانلود از شاتر استوک در قسمت ثبت نظر از ما بپرسید. راستی شما تا به حال از ربات دانلود تلگرام برای خرید از شاتر استوک استفاده کرده‌اید؟ تجربه خود را در قسمت ثبت نظر برای ما بنویسید.

سوالات متداول

آیا با خرید از طریق ربات تلگرام هشتگیار دیگر به کارت اعتباری بین المللی نیاز نداریم؟

خیر ربات تلگرام هشتگیار خرید را برای شما انجام می‌دهد و دیگر نیازی به کارت اعتباری بین‌المللی ندارید.

آیا فقط برای سایت شاتر استوک می‌توان از این ربات استفاده کرد؟

خیر! وقتی گزینه دانلود را در منوی ربات انتخاب کنید سایت‌های خارجی‌ای که می‌توانید با کمک این ربات از آن‌ها خرید کنید برای شما می‌آید. از جمله istockphoto ، Freepik  ، Adobe stock و …

خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان
خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان

پاسخ دهید

خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان
خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان