Skip to main content

Shutterstock یک پلتفرم بین‌المللی است که محتوای رسانه ای غنی را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. محتوای رسانه شامل تصاویر، فیلم‌ها و همچنین موسیقی است. اگر به دنبال تصاویر باکیفیت و زیبا هستید و سایت شاتر استوک را برای دانلود انتخاب کرده‌اید با ما همراه باشید. در این مقاله هر آنچه راجع‌به دانلود رایگان از شاتر استوک باید بدانید را برای شما آورده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانلود از شاتر استوک رایگان تا انتهای این مقاله از هشتگیار همراه ما باشید.

فهرست مطالب

آشنایی با شاتر استوک

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که روزانه به تصاویر باکیفیت و یونیک احتیاج دارید. حتماً با سایت‌های دانلود تصویر از جمله شاتر استوک آشنا هستید. این سایت‌ها خارجی هستند و برخی از تصاویر را به صورت رایگان و برخی را با پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می‌دهند. مسلماً اگر بخواهید تصاویر را خریداری کنید باید مستر کارت و یا کارت اعتباری بین‌المللی داشته باشید تا بتوانید پرداخت بین‌‌المللی انجام دهید. در مقاله نحوه خرید از شاتر استوک به طور کامل برای شما توضیح داده‌ایم که چطور از سایت شاتر استوک بدون داشتن کارت اعتباری بین‌المللی خرید کنید. این مقاله را از دست ندهید. اما عده‌ای از افراد به دنبال دانلود رایگان از سایت شاتر استوک هستند که در این بخش بیشتر در مورد طریقه دانلود رایگان از شاتر استوک صحبت می‌کنیم.

نحوه دانلود رایگان از شاتر استوک

سایت شاتر استوک برخی از تصاویر را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. لازم به ذکر است که این تصاویر دارای واترمارک شاتر استوک هستند و نسبت به فایل اصلی کمی کیفیت پایین‌تری دارند. پس اگر وجود واترمارک در تصاویر برای شما اهمیتی ندارد می‌توانید از این تصاویر رایگان استفاده کنید. اما آیا تصاویر بدون واترمارک را نیر می‌توانیم به صورت رایگان دانلود کنیم؟ باید بگوییم که این کار اگر هم ممکن باشد غیرقانونی است و سایت شاتراستوک به راحتی می‌تواند از شما شکایت کند. این تصاویر دارای حق کپی‌رایت است و شما فقط در صورتی می‌توانید بدون واترمارک از آن‌ها استفاده کنید که آن‌ها را خریداری کنید.

پس حتی اگر سایت دانلود رایگان از شاتر استوک نیز وجود داشت بدانید استفاده از آن سایت غیرقانونی است. اما برخی از تصاویر را خود سایت شاتر استوک به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد که طریقه دانلود آن‌ها را در زیر برای شما آورده‌ایم.

آموزش دانلود رایگان از شاتر استوک

چگونه از شاتر استوک رایگان دانلود کنیم ؟ در این قسمت روش دانلود رایگان از شاتر استوک برای برخی تصاویر را برای شما آورده‌ایم. همان طور که گفتیم سایت شاتر استوک یک سری از تصاویر خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد‌. لازم به ذکر است که گزینه royalty-free برای دانلود رایگان تصاویر نمی‌باشد. بلکه این گزینه برای این است که اگر شما تصویری را قبلاً از سایت شاتر استوک خریداری کرده‌اید می‌توانید همان عکس را بدون پرداخت مجدد هزینه دانلود کنید. اما برخی از تصاویر شاتر استوک را صورت هفتگی و قانونی می‌توانید رایگان دانلود کنید. طریقه دانلود رایگان از شاتراستوک به قرار زیر است:

  1. ابتدا در سایت شاتر استوک عضو شوید.
  2. پست‌های وبلاگ را به طور هفتگی باز کنید.
  3. در بخش پست‌های وبلاگ شاتر استوک می‌توانید پیشنهادهای دانلود رایگان عکس را مشاهده کنید.
  4. روی پیشنهاد دانلود رایگان عکس کلیک کنید و به راحتی بدون پرداخت هزینه عکس‌ مورد نظر خود را دانلود کنید.
دانلود رایگان شاتر استوک

دانلود رایگان فوتیج از شاتر استوک

همان طور که می‌دانید شاتراستوک فوتیج یا همان فیلم خام را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا با کمی ادیت با توجه به نیاز خود از آن استفاده کنید. اگر به دنبال دانلود رایگان فوتیج از شاتر استوک هستید متاسفانه باید بگوییم شما فقط می‌توانید تصاویر با واترمارک شاتر استوک را به صورت رایگان دانلود کنید. اما فوتیج را تنها با پرداخت هزینه می‌توانید تهیه کنید. فوتیج را نیز مانند عکس‌ها می‌توانید با پرداخت کم‌ترین هزینه از ربات هشتگیار تهیه کنید.

اگر نتوانستیم تصویر مورد نظر خود را رایگان دانلود کنیم چیکار کنیم؟

از آنجایی که تصاویر بدون واترمارک دارای حق کپی‌رایت هستند برای استفاده از آن‌ها باید آن‌ها را خریداری کنید. اما بهترین و راحت‌ترین روش برای خرید تصاویر شاتر استوک چیست؟ شما به راحتی می‌توانید از طریق سایت هشتگیار تصاویر مورد نظر خود را از سایت شاتر استوک بدون نیاز به کارت اعتباری بین‌المللی خریداری کنید. با کمک ربات دانلود از شاتر استوک یا همان هشتگبات به راحتی و با کم‌ترین هزینه می‌توانید تصاویر مورد نظر خود را خریداری کنید. این ربات یک، نرم افزار دانلود رایگان از شاتر استوک است که به طور رایگان می‌توانید در آن ثبت نام کنید و با دریافت اعتبار تصاویر مورد نیاز خود را خرداری کنید.

دانلود رایگان شاتر استوک 2018

چرا از هشتگبات برای دانلود تصاویر شاتر استوک استفاده کنیم؟

دلایلی که ما را ترغیب به استفاده از ربات هشتگیار برای دانلود از سایت شاتر استوک می‌کند به شرح زیر است:

  • دانلود آنی از ربات دانلود از شاتراستوک.
  • دانلود اتوماتیک از ربات شاتر استوک.
  • دانلود شاتر استوک در هر زمان از شبانه روز.
  • دسترسی مستقیم به میلیون‌ها فایل از جمله عکس، فوتیج و موسیقی.
  • ارزان ترین قیمت شاتر استوک.

کلام آخر

شاتر استوک بهترین مرجع برای دانلود انواع تصاویر با فرمت‌های مختلف می‌باشد. که به دغدغه وبلاگ‌نویسان، گرافیست‌ها، طراحان سایت و … پاسخ داده است. اگر به دنبال دانلود رایگان شاتر استوک هستید توجه داشته باشید که از راه‌های قانونی اقدام بفرمایید. زیرا تصاویر بدون واترمارک شاتراستوک دارای حق کپی‌رایت است و استفاده غیرقانونی آن کار درستی نمی‌باشد. سایت شاتر استوک رایگان تصاویر با واترمارک را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید. امیدواریم مطالب این بخش برای شما مفید بوده باشد. و اطلاعات مفیدی را به شما در مورد نحوه دانلود رایگان از سایت شاتر استوک داده باشیم. در صورت وجود هرگونه سوال در مورد دانلود رایگان از سایت شاتر استوک در قسمت ثبت نظر از ما بپرسید. در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ می‌دهیم.  راستی شما تا به حال از سایت شاتر استوک استفاده کرده‌اید؟ تجربه خود را در قسمت ثبت نظر برای ما بنویسید.

سوالات متداول

آیا می‌توان به صورت رایگان از شاتر استوک استفاده کرد؟

شاتر استوک تنها برخی از عکس‌ها را آن هم با داشتن واترمارک shutterstock به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد و اگر تصاویر با کیفیت و بدون واترمارک می‌خواهید باید آن‌ها را خریداری کنید.

ساده ترین روش برای دانلود از شاتر استوک چه روشی است؟

ربات تلگرام هشتگیار یا همان هشتگبات ساده‌ترین راه برای دانلود تصاویر مورد نظر شما از سایت شاتراستوک است. برای دانلود از سایت شاتر استوک دیگر نیازی به داشتن کارت اعتباری بین‌المللی نیست به راحتی و فقط با پراخت 7،900  تومان فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان
خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان

پاسخ دهید

خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان
خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان