Skip to main content

همان طور که می‌دانید سایت شاتر استوک یکی از مراجع پرکاربرد برای دانلود محتوای رسانه‌ای از جمله عکس است‌. shutter stock یک سایت خارجی است که خرید از آن برای کاربران ایرانی کمی دشوار است زیرا برای خرید از این قبیل سایت‌ها باید کارت اعتباری بین‌المللی داشته باشید. در این مقاله از هشتگیار به شما می‌گوییم چطور بدون داشتن کارت اعتباری بین‌المللی یا مسترکارت اقدام به خرید عکس از شاتر استوک کنید.

فهرست مطالب

شاتر استوک بهترین مرجع برای خرید عکس با کیفیت

سایت Shutterstock بیش از 390 میلیون تصویر استوک را با کیفیتی چشم‌گیر ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید تصاویر استوک، ویدیوها یا عکس‌هایی با کیفیت بالا داشته باشید، این سایت یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید پیدا کنید، به ویژه برای مشاغلی که بر محتوای بصری تأکید دارند. همچنین می توانید 10 تصویر رایگان را در طول دوره آزمایشی 30 روزه دانلود کنید. سایت Shutterstock یکی از برترین نمایندگی‌های میکرو استاک است.

برای خرید عکس از سایت شاتر استوک چه اشتراکی به درد ما می‌خورد؟

شما باید متناسب با تعداد عکسی که نیاز دارید هر کدام از اشتراک‌های زیر را تهیه کنید:

اشتراک برای تصاویر مورد نیاز وب‌سایت خود

اگر برای وب سایت/وبلاگ‌تان به عکس نیاز دارید، شاتر استوک بهترین منبع می‌باشد. وب سایت‌ها معمولاً به تصاویر نیاز دارند، بنابراین اشتراک سالانه بهترین گزینه است. بسته به تعداد تصویری که نیاز دارید، می‌توانید بین 10، 50، 350 و 750 بارگیری ماهانه انتخاب کنید.

طبق تجربه ما، اکثر صاحبان وب سایت‌ها 50 و 350 بارگیری ماهانه را انتخاب می‌کنند. اگر به حدود 100-200 نیاز دارید، اشتراک بزرگ‌تر (350 تصویر در ماه) را انتخاب کنید، زیرا هزینه آن فقط کمی بیشتر از اشتراک کم‌تر است. علاوه بر این، اگر قصد ندارید از تصاویر برای فروش مجدد استفاده کنید، مجوز استانداردی که با اشتراک دریافت می‌کنید برای وب‌سایت شما کافی است.

اشتراک مناسب آژانس‌های رسانه‌ای

اگر یک آژانس رسانه‌ای را اداره می‌کنید و به تصاویر زیادی نیاز دارید شاتر استوک بهترین انتخاب است. بزرگ‌ترین اشتراکی که سایت شاتر استوک در اختیار شما قرار می‌دهد 750 بارگیری ماهانه است که برای تیم‌های 10 نفره 479 دلار در ماه هزینه دارد. اگر نیاز به یک طرح بزرگ‌تر دارید، با تماس با Shutterstock، یک طرح سازمانی دریافت کنید.

 

چه زمانی به طرح سازمانی نیاز دارید؟ هنگامی که تصاویر را با سایر اعضای تیم (تیم‌های بیش از 10 عضو) به اشتراک می‌گذارید یا زمانی که به یک راه حل سفارشی مانند بیش از 750 بارگیری ماهانه، API، خدمات مشتری VIP و غیره نیاز دارید، یک طرح سازمانی ضروری است.

 

خرید عکس های شاتر استوک

اشتراک مناسب برای فروش مجدد عکس

اگر می‌خواهید از یک تصویر برای فروش مجدد استفاده کنید تصاویر شاتر استوک بسیار مناسب است.(به طور مثال چاپ تیشرت، لیوان، و غیره).

البته لازم به ذکر است که اگر از یک فایل مستقل برای فروش مجدد استفاده می‌کنید، مانند چاپ تصویر روی هر چیزی و سپس فروش آن، نیاز به مجوز توسعه یافته دارید. «فایل مستقل» به معنای فایل بدون تغییر یا فایلی است که در طرح بزرگ‌تری گنجانده نشده است.

 

با توجه به نیاز خود هر کدام از اشتراک‌های شاتر استوک را می‌توانید خریداری کنید. اگر خرید اشتراک به درد شما نمی‌خورد می‌توانید به صورت تکی عکس‎ مورد نیاز خود را خریداری کنید.

خرید مستقیم عکس از شاتر استوک

سایت شاتر استوک برخی از تصاویر را به صوت رایگان در اختیار شما می‌گذارد. البته این تصاویر دارای واترمارک Shutterstock

است. برای خرید عکس از سایت شاتر استوک بدون واتر مارک مراحل زیر را انجام دهید:

  1. به Shutterstock.com بروید.
  2. روی pricing در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.
  3. روی دکمه buy now یا buy pack کلیک کنید.
  4. به حساب Shutterstock خود وارد شوید
  5. آدرس صورتحساب و روش پرداخت خود را وارد کنید
  6. خلاصه سفارش را دوباره بررسی کنید
  7. روی تکمیل پرداخت کلیک کنید.

البته لازم به ذکر است که برای خرید مستقیم عکس از شاتر استوک باید کارت اعتباری بین‌المللی داشته باشید تا بتوانید پرداخت را انجام دهید. ربات تلگرام هشتگیار، سرویسی است که به شما امکان می‌دهد به صورت کاملا مستقیم و بدون نیاز به پرداخت بین‌المللی از سایت‌های خارجی مثل شاتر استوک عکس‌های مورد نظر خود را دانلود نمایید.

اشتراک‌های تصاویر استوک در سایت شاتر استوک

اگر به طور مرتب به تصاویر استوک نیاز دارید، اشتراک تصاویر استوک بهترین گزینه برای شما هستند، زیرا آن‌ها با پایین‌ترین قیمت‌ها ارائه می‌شوند اما محدودیت‌هایی نیز دارند.

قیمت – 25 تا 249 دلار در ماه (0.22-4.90 دلار برای تصویر).

اندازه‌های طرح – 10، 50، 350 و 750 تصویر در ماه.

مدت زمان برنامه – ماهانه، سالانه و پیش پرداخت سالانه.

تیم‌ها (حداکثر 10 عضو) – یک طرح اشتراک با 750 بارگیری ماهانه به قیمت 479 دلار در ماه، که شامل ابزارهایی برای برنامه‌ریزی تیمی و همکاری است.

FLEX25 – هر ماه 25 اعتبار دریافت می‌کنید که می‌توانید برای 25 تصویر، 3 کلیپ ویدیویی یا هر ترکیبی از آن‌ها استفاده کنید. اگر هم به تعداد کمی به تصاویر و ویدیوها نیاز دارید، بهترین انتخاب است.

هیچ محدودیتی در اندازه تصویر یا محدودیت دانلود روزانه در همه اشتراک‌ها وجود ندارد، اما دانلودهای استفاده نشده به ماه آینده منتقل نمی‌شوند. اگر قبل از پایان ماه بارگیری شما تمام شد، می‌توانید تا ماه بعد صبر کنید، اشتراک خود را ارتقا دهید یا بسته‌های درخواستی خریداری کنید. اگر به طور مرتب به عکس‌های استوک نیاز ندارید، بسته‌های تصویر(image packs)  بهترین انتخاب برای شما هستند.

خرید عکس شاتر استوک

خرید تصویر از شاتر استوک بدون کارت اعتباری بین‌المللی

تا اینجای مقاله خرید عکسهای شاتر استوک خواندید که چگونه از سایت شاتر استوک خرید کنید و همچنین با پکیج‌های مختلف این سایت آشنا شدید. اما اگر کارت اعتباری بین‌المللی نداشتید چگونه می‌توانید از این سایت خرید کنید؟ با کمک هشتگیار!

سایت هشتگیار یک سایت کمکی است، که شما با استفاده از ربات این سایت می‌توانید از سایت‌های خارجی از جمله شاتر استوک خرید کنید. در مقاله نحوه خرید از شاتر استوک می‌توانید اطلاعات مفیدی را در مورد نحوه خرید از شاتر استوک کسب کنید.

 

شما می‌توانید با ربات تلگرام هشتگیار به صورت خودکار و آنی از سرویس های مورد نظر خود از جمله شاتر استوک دانلود کنید.

با هشتگیار می‌توانید به صورت خودکار هر عکس را از Shutterstock   بسیار ارزان و فقط با 7,900 تومان خریداری کنید. همچنین به کمک نرم افزار دانلود از شاتر استوک یا همان ربات تلگرام هشتگبات می‌توانید اشتراک حساب شاتر استوک پریمیوم را نامحدود استفاده کنید.

کلام آخر

در این مقاله به طور کامل نحوه خرید تصویر از شاتر استوک را یاد گرفتید. همان طور که خواندید راحت‌ترین و بهترین روش دانلود عکس از شاتر استوک استفاده از سایت‌های کمکی است زیرا با کمک این سایت‌ها دیگر نیاز به پرداخت بین‌المللی ندارید و با قیمتی پایین‌تر می‌توانید تصاویر مورد نظر خود را خریداری کنید.

ممنون که تا انتهای این مقاله از هشتگیار همراه ما بودید. امیدواریم به سوالات شما در مورد نحوه دانلود عکس از شاتر استوک پاسخ داده باشیم. راستی شما تا به‌ حال از سایت شاتر استوک عکس خریداری کرده‌اید؟ تجربه خود را در قسمت ثبت نظر برای ما بنویسید.

سوالات متداول

خرید از شاتر استوک با کمک ربات هشتگیار چه مزایایی دارد؟

دانلود آنی از ربات دانلود از شاتراستوک
دانلود خودکار از ربات شاتر استوک
دانلود شاتر استوک در هر زمان از شبانه روز
دسترسی مستقیم به میلیون ها فایل
ارزان ترین قیمت شاتر استوک

قیمت هر فایل از شاتر استوک چقدر است؟

شما با ربات هشتگبات می‌توانید به صورت اتوماتیک هر فایل از شاتر استوک Shutterstock رو بسیار ارزان و فقط با 7,900 تومان دانلود کنید.

خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان
خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان

پاسخ دهید

خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان
خرید از  شاتر استوک  فقط 7,900 تومان